BELYSNING / Golvlampor / Golvfotogenlampsfot 12476561
nr 1247 6561
Golvfotogenlampsfot
höjd: 125 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:12:38
300 kr
400 kr
400 kr
500 kr
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr